HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

Etiket Kumaşı sektöründe uzun yıllara dayanan yolculuğumuzda, değişimin hep bir adım önünde giden Etiket Kumaşı, bir Eser Tekstil iştirakidir. Sadece Türkiye’nin değil, Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Orta Asya’da en modern ve başarılı gruplarından biri haline gelmek için büyük bir kararlılık ve disiplinle çalışmaya devam etmektedir. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Firmamız, ülkemizde yakaladığı başarıyla yetinmeyerek, dünya çapında da başarıyı yakalama hedefine adım adım ilerlemektedir

Ürünleriyle, her yaş grubundan tüketicinin günlük yaşamında yer alan Firmamız; yüksek müşteri memnuniyetine dayalı kalite standartları ve tedarik, üretim, hizmet ve  lojistik eksenlerindeki güçlü konumuyla ulusal ve uluslararası arenada gücünü her geçen gün pekiştirmektedir.

Türkiye’nin tüm bölgelerinde ve yurtdışında birden çok ülkede yer alan müşterilerine, en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmak, firmamız için paha biçilmez bir hazinedir.

Vizyonumuz

Dünyanın en saygın, en güvenilir ve en başarılı şirketlerinden biri olmaktır.

Misyonumuz

İnsanların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için, yenilenebilir kaynakları kullanarak, dünyayı bugün ve gelecek nesiller için daha yaşanabilir hale getirmektir.

Call Now ButtonHemen Ara!